Programma vrijdag 7 september

 OPENING
Grote Kerk – Festival Kopje Cultuur en Kunst in de Kop 20.00 uur

Programma zaterdag 8 september

Programma downloaden en uitprinten

Zaterdag 8 september

Programma onder voorbehoud van tijden en locaties. Houd deze pagina in de gaten of volg ons op Facebook

LOCATIE EN ARTIEST  TIJDEN
Park Rams Woerthe Villa
Open Monumentendag Villa Rams Woerthe geopend 10.00 – 17.00
Rondleidingen en collectie Krop en expositie ontwerpen, schetsen en afgietsels van Krop. 11.00 – 16.00
De Laatste Eer
Twee tinten grijs 13.00 – 13.30
The Lasses 13.45 – 14.15
Twee tinten grijs 14.30 – 15.00
Chansonsalon – Annemiek van Bussel 15.15 – 15.45
The Lasses 16.00 – 16.30
Chansonsalon- Annemiek van Bussel 16.45 – 17.15
Bibliotheek 
Peter en de Wolf- Boomgaard Theater 11.00 – 11.45
Peter en de Wolf – Boomgaard Theater 12.15 – 13.00
Rooms Katholieke Kerk
Vocal@Motion 13.00 – 14.00
Spirit 14.15 – 15.00
Christelijk Mannenkoor 15.30 – 16.00
Doopsgezinde Kerk
Koor Dwarsover 12.30 – 13.45
Percussion Crescendo 14.00 – 14.30
Gaudioso Kwartet –  gesponsord Blokzijl klassiek 14.45 – 15.15
Veld&Ko 15.30 – 16.00
Fearless Goathunters 16.15 – 17.00
Kleine Kerk
Expositie 10.00 – 17.00
Christelijk Gemengd Koor 13.00 – 13.30
Christelijk Oratorium Vereniging 13.45 – 14.30
Percussion Crescendo 14.45 – 15.30
 Sjeu – Straat- en muziektheater 15.45 – 16.45
Grote Kerk of St. Clemenskerk
Expositie Kunst in de Kop “Spanning” 10.00 – 17.00
Christelijk Mannenkoor 13.00 – 13.30
Color Orkest 14.00 – 14.30
Klasmo 15.00 – 15.30
Cantica Sacra en Brassband Crescendo 16.00 – 16.45
Kerkplein
Popkoor Wannebe 14.00 – 15.00
Scala Beeldend 14.00 – 17.00
Stallen van Spijkervet
Poppenkast 13.00-17.00
Markt
Emmertrommelen 12.30 – 13.00
Maharadja, De oriëntaalse wonderdokter – Circusdrome 13.00 – 17.00
Villa Verdraaid – Wietske Vogels en Guido van Hout 13.00 – 13.30
Villa Verdraaid -Wietske Vogels en Guido van Hout 14.35 – 15.00
Villa Verdraaid -Wietske Vogels en Guido van Hout 16.00 – 16.25
Woldpromenade
Willem Wonderdokter ‘medicine show’ – goochelaar 13.30 – 14.00
Willem Wonderdokter ‘medicine show’ – goochelaar 14.30 – 15.00
Willem Wonderdokter ‘medicine show’ – goochelaar 15.30 – 16.00
Gasthuisstraat  Koetshuis
Vertelkring Steenwijker hoed 15.00 – 16.00
Gasthuisstraat (hoek bij Odd Fellowes) 
Melissa Mendel – Advendo 14.00 – 14.30
Elisa Knol Musculus/Elisance 14.30 – 15.00
Dans Hier 15.00 – 15.30
Sport Inn 15.30 – 16.00
Oosterpoort (Johannes van den Kornput)
Historische wandeling (duur ca. 75 minuten) 13.00
Historische wandeling (duur ca. 75 minuten) 15.00
Oosterstraat
Living Statues
Padvinders – Theater Smoesjes 13.00-17.00
DJ School Nelson Petter 13.00-17.00
Paardemarkt
Het Beste van de buren podium i.s.m. Bibliotheek en Taalpunt 13.00-17.00
Andreas Evangelou (Grieks) 13.30-14.15
Duo Los Mayas (Zuid-Amerikaans) 14.30-15.15
Grupo coro flamenco del norte (Spaans) 16.00-16.30
Workshop flamenco dansen 16.30-17.00

Programma zaterdagavond 8 september

Programma downloaden en uitprinten

Zaterdagavond 8 september
Programma onder voorbehoud van tijden en locaties. Houd deze pagina in de gaten of volg ons op Facebook.

LOCATIES EN ARTIEST TIJDEN
PARK RAMS WOERTHE
Hek bij de ingang
Drumwings 20.30-21.30
Voor de villa 
Jungle Bush Beaters (Fred Bakker) 19.30-20.30
Parkeerplaats villa
Danscentrum Lensink 20.30-21.15
Bordes villa
Old Stoners 20.30-21.00
Basement Big Band 21.15-22.00
Old Stoners 21.45-22.30
Veld 5 (rond de villa – speeltoestel)
Easy & Free 21.15-21.45
Rondom hertenkamp
De Italianen (verleidelijk muzikaal straattheater) 20.00-21.00
De Italianen (verleidelijk muzikaal straattheater) 21.30-22.30
LichtParade – start 21.30
Veld 3 (waterkant)
Generaal van den Bosch 20.30-21.00
Generaal van den Bosch 21.30-22.00
Veld 3
De Gillende Keukenprins 20.00-20.30
De Gillende Keukenprins 22.00-22.30
Veld 1 
Tall tales acrobatics – One of these days 20.00-20.30
Tall tales acrobatics – One of these days 21.00-21.30
Veld 2 
Dolf Moed – MANN 19.30-20.00
Dolf Moed – MANN 20.30-21.00
Dolf Moed – MANN 21.30-22.30
Muziekkoepel
Groot Gieters Popkoor 20.00-21.00
Alice Springs 21.30-22.30
TAVEERNE ‘T VEERHUYS – Grande finale zaterdagavond
De Anitaaas 22.30-01.00

Programma zondag 9 september

Programma downloaden en uitprinten

Zondag 9 september

Programma onder voorbehoud van tijden en locaties. Houd deze pagina in de gaten of volg ons op Facebook.

LOCATIES EN ARTIEST TIJDEN
PARK RAMS WOERTHE
Voor de villa
Despoot 14.00-14.30
Despoot 15.30-16.00
Bordes villa
Frjemd Folk 13.30-14.00
Wijncabaret
Poëzie podium met Kasper Peters 14.30-15.00
Parkeerplaats villa
Circus project – Circus op school 13.00-17.00
Het danskwartier 13.30
Het danskwartier 14.30
Veld 5 (rond de villa – speeltoestel)
Picknick 13.00-17.00
Bezano Art – Karikaturist Bezano 14.00-17.00
Bezano Art – Karikaturist Bezano workshop 14.00-17.00
Bezano Art – Karikaturist Bezano 14.00-17.00
Veld 4 (bankje)
Circusdrome – Morna, het meisje in de vissenkom 13.00-17.00
Parkvijver
Waterballen 13.00-16.30
Bankje bij de waterkant
Vertelkring Steenwijker hoed 15.00-16.00
Veld 5 (naast het hertenkamp)
Virtuele tattooshop 13.00-17.00
Veld 3
Tall tales acrobatics – Turbulentie 14.00-14.30
Tall tales acrobatics – Turbulentie 15.00-15.30
Tall tales acrobatics – Turbulentie 16.00-16.30
Veld 3 (waterkant)
Theatergroep Op Woensdag 14.30-15.00
Theatergroep Op Woensdag 15.30-16.00
Veld 1
Sweet Chefs – Suikerzoet 13.30-14.00
Sweet Chefs – Suikerzoet 14.30-15.00
Sweet Chefs – Suikerzoet 16.00-16.30
Veld 2
Dolf Moed – het avontuur aan zee 14.00-14.30
Dolf Moed – het avontuur aan zee 15.00-15.30
Dolf Moed – het avontuur aan zee 16.30-17.00
Muziekkoepel
Vocalinde 14.00-14.30
Les Miezerabullus 15.00-15.30
Later als je Big Band – Grande finale afsluiting Kopje Cultuur 16.00-17.30