Programma vrijdag 10 september 2021

Programma onder voorbehoud, houd de website in de gaten en volg onze Facebookpagina.

Feestelijke opening 20ste editie Kornelis Kopje Cultuur in samenwerking met RaboTheater De Meenthe 50 jaar

Tot Kopje!

Programma zaterdag 11 september 2021

Programma downloaden en uitprinten

Zaterdag 11 september 2021

Programma onder voorbehoud, houd de website in de gaten en volg onze Facebookpagina.

Woonzorgcentrum Nijenstede  
Goochelaar Jan Kosters 10.00 – 10.30
Blaaskapel Goedkoper 10.45 – 11.15
   
Woonzorgcentrum Zonnekamp  
Dansvlinders 10.15 – 10.45
Goochelaar Jan Kosters 11.15 – 11.45
   
Stadsmuseum 11.00-16.00
   
Rooms Katholieke Kerk 11.00-16.00
   
Doopsgezinde Kerk 10.00-16.30
Kunst expositie  
   
Kleine Kerk 10.30 -16.00
Foto expositie  
   
Park Rams Woerthe Villa  
Open Monumentendag  11.00-16.00
Museumhuis Rams Woerthe  11.00-16.00
Rondleidingen en collectie Hildo Krop 11.00-16.00
   
Bibliotheek   
Het Muizenhuis: Sam & Julia, Op Reis 09.30 uur
Het Muizenhuis: Sam & Julia, Op Reis 10.45 uur
   
Rabo Theater De Meenthe – Eleq Theaterzaal  
Theaterstuk De Voorzienigheid 13.30 uur
Theaterstuk De Voorzienigheid 15.30 uur
   
Rabo Theater De Meenthe – Vestzaktheater  
J.C. Bloemstichting – Ria Westerhuis, Jaap Dros en Jan Kühne 14.15 – 15.00
J.C. Bloemstichting – Ria Westerhuis, Jaap Dros en Jan Kühne 15.15 – 16.00
   
Rabo Theater De Meenthe –
Foyers en zaal 1&2
 
Ontdekdag Scala  10.00 – 14.00
COV Steenwijk 13.00
   
   
Grote Kerk of St. Clemenskerk  
Koor Van De Hoeve 13.45 – 14.15
Vocalgroup In Between 15.30 – 16.00
Kunst in de Kerk 13.00 – 17.00
Torenklimmen  
   
De Laatste Eer   
The Lasses 11.30 – 12.00
Twee Tinten Grijs 12.15 – 12.30
Veld en Ko 12.45 – 13.15
Matt Harlan 13.30 – 14.00
The Lasses 14.15 – 14.45
Twee Tinten Grijs 15.00 – 15.30
Veld en Ko 15.45 – 16.15
Matt Harlan 16.30 – 17.00
   
Markt  
De Theatershow – Martin Forget 13.30 – 13.55
De Theatershow – Martin Forget 14.30 – 14.55
De Theatershow – Martin Forget 15.30 – 15.55
Het Kleurfeest  13.00 – 13.20
Het Kleurfeest  14.00 – 14.20
Het Kleurfeest  15.00 – 15.20
Johan Schoterman met vinyl 12.30 – 17.00
   
Oosterstraat-Gasthuisstraat-
Woldpromenade-Markt
 
Scubabianchi 13.00 – 14.00
Scubabianchi 14.30 – 15.00
Scubabianchi 15.30 – 16.00
Mobiele boerderij 14.00 – 14.30
Mobiele boerderij 15.00 – 15.30
Mobiele boerderij 16.00 – 16.30
   
Park Rams Woerthe – Locatie Muziekkoepel  
Het Typische Huis  12.30 – 13.00
Keltische Hobbits 13.00 – 13.30
Javaanse/Balinese dansers 13.30 – 13.45
Het Typische Huis  13.45 – 14.15
Keltische Hobbits 14.15 – 14.45
Javaanse/Balinese dansers 14.45 – 15.00
Het Typische Huis  15.15 – 15.45
Javaanse/Balinese dansers 15.45 – 16.00
New Life Choir uit Groningen 16.00 – 16.30
   
Park Rams Woerthe – Locatie 3  
HierDans 13.30 – 14.00
Melissa Mendel 14.00 – 14.30
DIFF dancecenter –
Sophie van Meel en Quincy de Boer
14.30 – 15.00
Musculus/Elisance 15.00 – 15.30
Scala 15.30 – 16.00
   
Park Rams Woerthe – locatie 2  
Harro van Lien – de Wolf is terug 8+ 14.00
Harro van Lien – de Wolf is terug 8+ 16.00
   
Park Rams Woerthe – locatie 2  
TG Dapper – Kloek 13.00

 

Programma zaterdagavond 11 september 2021

Zaterdagavond 11 september
Programma onder voorbehoud, houd de website in de gaten en volg onze Facebookpagina.

Park Rams Woerthe Villa  
Museumhuis Rams Woerthe  19.00 – 21.00
   
   
Park Rams Woerthe – Locatie 1  
TG Dapper – Kloek  
   
Park Ramswoerthe – Locatie 2  
Jeugdcircus Pavarini – vuurshow 20.00
Jeugdcircus Pavarini – vuurshow 21.00
Jeugdcircus Pavarini – vuurshow 22.00
Duo Diesel 19.30
Duo Diesel 20.30
Duo Diesel 21.30
   
   
Jumbo catering – voor hongerige mens  
   
   
Park Rams Woerthe – Locatie 3  
Plug in Plug Out 19.30 – 22.30
De Maten Van De Keizer  
De Basser Begonia’s  
Green Cadillac, jaren ‘50 rockabilly uit Steenwijk  
   
Park Rams Woerthe – Locatie Muziekkoepel  
Vocal Groep Lok en Lol 19.30 – 20.15
Vocal at Motion 20.30- 21.15
Boodschappers algemeen nut 21.30 – 22.15
Pyromancer 22.15 – 22.30
Bogey and the Longhorn 22.30 – 00.00
   
Park Rams Woerthe – Locatie 8  
Kasper Peters – Eminescu 19.30 – 19.45
Kasper Peters – Eminescu 20.15 – 20.30
Kasper Peters – Eminescu 21.15 – 21.30
Kasper Peters – Eminescu 22.00 – 22.15
   
Park Rams Woerthe – Locatie 6  
De muzikale smid – Marius Broeders 19.45 – 20.15
De muzikale smid – Marius Broeders 20.30 – 20.45
De muzikale smid – Marius Broeders 21.00 – 21.30
De muzikale smid – Marius Broeders 21.45 – 22.15
   
   
Park Rams Woerthe – bewegend – rond de parkvijver/Hertenkamp  
Elander 19.30 – 20.30
Elander 21.15 – 22.15
De Italianen 19.30 – 20.00
De Italianen 21.00 – 21.30
De Italianen 22.00 – 22.30

 

Programma zondag 12 september 2021

Zondag 12 september 2021

Programma onder voorbehoud, houd de website in de gaten en volg onze Facebookpagina.

 

   
   
Park Rams Woerthe Villa  
Museumhuis Rams Woerthe  11.00 – 16.00 
Hildo Krop Museum 11.00 – 16.00 
   
Park Rams Woerthe – Eetkamer villa / Bordes villa  
NNSK – saxofoonkwartet 14.00 – 14.30
NNSK – saxofoonkwartet 15.00 – 15.30
   
Park Rams Woerthe – Tuinkamer villa   
Annemiek van Bussel, chansonnière 14.30 – 15.00
Annemiek van Bussel, chansonnière 15.30 – 16.00
   
Park Rams Woerthe – Locatie 8  
Workshop dichten met Kasper Peters 13.00 – 14.00
Poëzie door Kasper Peters 14.30 – 15.00
Poëzie door Kasper Peters 15.30 – 16.00
   
Park Rams Woerthe – Parkvijver  
Muziekboot 13.00 – 16.00
   
Park Rams Woerthe – bewegend –
rond de parkvijver/Hertenkamp
 
Nuffe Tantes – Sop-Boen-Zeem-Klaar! – straattheater 13.00 – 13.45
Nuffe Tantes – Sop-Boen-Zeem-Klaar! – straattheater 14.15 – 15.00
Nuffe Tantes – Sop-Boen-Zeem-Klaar! – straattheater 15.30 – 16.15
Jonas and friends – Hout en Hout – straattheater 13.30 – 14.00
Jonas and friends – Hout en Hout – straattheater 14.30 – 15.00
Jonas and friends – Hout en Hout – straattheater 15.30 – 16.00
   
Park Rams Woerthe –
Startplaats bankje net buiten het park
 
 
Start wandeling Shakespeare take away 13.00
Start wandeling Shakespeare take away 14.30
Start wandeling Shakespeare take away 16.00
   
Park Rams Woerthe – Locatie Muziekkoepel  
Blaaskapel/BigBrassband Goedkoper 13.30 – 14.00
Old Stoners met Wilma Wattimena – Modern Jazz 14.15- 15.00
Meander BigBand 16.30 – 17.30
   
   
Park Rams Woerthe – Veld 2  
Hilaria – Dolfinarium – straattheater 13.30 – 14.20
Hilaria – Dolfinarium – straattheater 15.30 – 16.20
   
Park Rams Woerthe – Veld 1  
TG Dapper – Kloek 13.00 – 17.00
   
Park Rams Woerthe –
Bruggetje achter de Jumbo
 
Dante – slackline 14.00
   
Park Rams Woerthe – Veld 3  
Klapstoelkabaret – Ramon Chatrer 14.10 – 15.00
Klapstoelkabaret  – Luan Buleshkaj  16.00 – 16.40
VCE Westerveld 14.30
Park Rams Woerthe – Veld 1  
Droom XL – meedoe theater 13.00 – 17.00
   
Park Rams Woerthe – Locatie 6  
Coco kan het! – Katoesja theaterproducties – 2+ 14.00 – 14.30
Coco kan het! – Katoesja theaterproducties – 2+ 15.30 – 16.00
Lejo – Hands Up – 3+ 13.15 – 13.30
Lejo – Hands Up – 3+ 14.15 – 14.30
Lejo – Hands Up – 3+ 15.15 – 15.30
Lejo – Hands Up – 3+ 16.15 – 16.30
   
Picknick 13.00 – 17.00
Het Klei-atelier 13.00 – 17.00

 

Print Friendly, PDF & Email