Programma vrijdag 9 september 2022

19.30 uur – Feestelijke opening Kornelis Kopje Cultuur in de Kleine Kerk.
Programma bestaat uit:
– Opening voorzitter Kornelis Kopje Cultuur, Luc Greven
– Uitreiking van de Anne Beeltje cultuurprijs
– Opening expositie in de Kleine kerk

21.00 uur op de markt, voorstelling Topera.

Een echte theatrale muzikale act! Haar jurk is grotesk en op haar hoofd heeft ze een grote pruik. Een top-zangeres op 4,5 meter hoogte met een live-pianist én kroonluchter onder in haar baljapon? Als komische diva en one-woman-theater.   Van opera tot volksmuziek uit vele landen en van musical en allround-repertoire.

20.00 – 24.00 uur speciaal jeugdprogramma in de Buze 2.0:
Vrijdagavond Teenage Party,
voor jongeren vanaf 12 jaar, m.m.w. van DJ Nelson.Entree gratis

Kom kennis maken met de Buze 2.0 tijdens Kopje Cultuur. Een Cultureel Jongeren Centrum waar diverse activiteiten worden aangeboden voor en door jongeren. Ook Stichting Poppodium De Buze biedt activiteiten aan vanuit de Buze.
Tot Kopje!

Programma onder voorbehoud, volg onze Facebookpagina.

Programma zaterdag 10 september 2022

Programma downloaden en uitprinten

Zaterdag 10 september 2022

Programma onder voorbehoud, volg onze Facebookpagina.

    Genre
Woonzorgcentrum Nijenstede    
Dansgroep Trianthella    
Dansvlinders 10.30 dans
     
Woonzorgcentrum Zonnekamp    
BigBrassband Goedkoper 10.30 muziek
     
Plein bij Univé    
Historische activiteiten 13.00 historisch
     
Stadsmuseum    
Stadswandeling thema de Geboorte van Nederland 11.00 historisch
Stadswandeling thema de Geboorte van Nederland 11.30 historisch
Stadswandeling thema de Geboorte van Nederland 12.00 historisch
Stadswandeling thema de Geboorte van Nederland 12.30 historisch
Geschiedenisles 13.00 historisch
Geschiedenisles 14.00 historisch
     
Rabo Theater De Meenthe     
Open dag Scala 10.00  
Robbie en Roef 11.00  kind/jeugd 6+
     
Park Rams Woerthe Villa    
Open Monumentendag  11.00-16.00  
Museumhuis Rams Woerthe  11.00-16.00  
Rondleidingen en collectie Hildo Krop 11.00-16.00  
     
Bibliotheek     
Pim & Pom vieren feest  11.00 kind/jeugd 2+
     
Rooms Katholieke Kerk    
Groot Gieters Popkoor 12.30 muziek
Musica per Tutti 13.15 muziek
Swinging Stones  14.00 muziek
Spirit 14.45 muziek
Gospelgroep God’s Spirit  15.30 muziek
     
Doopsgezinde Kerk    
Literair, beeldend en muzikaal mozaïek in drie delen 13.00 kunst
Literair, beeldend en muzikaal mozaïek in drie delen 14.00 kunst
Literair, beeldend en muzikaal mozaïek in drie delen 15.00 kunst
     
Kleine Kerk     
Christelijk gemengd Koor Steenwijk 12.30 muziek
COV Steenwijk 13.15 muziek
Koor van de Hoeve 14.00 muziek
La Muze 14.45 muziek
Vocal group In Between 15.30 muziek
Kunstmarkt 11.00 kunst
     
Grote Kerk of St. Clemenskerk    
Expositie Kunst in de Kop    
Stichting MOL – Johan van de Kornput    
Torenklimmen    
     
Markt    
Topera  12.00 muziek
Topera  13.30 muziek
Topera  15.00 muziek
Topera  16.30 muziek
Taman Indonesia dansers  13.00 dans
Taman Indonesia dansers  14.30 dans
Taman Indonesia dansers  16.00 dans
Camping Koekoek – Warmoes 13.00 familie
     
CSV Advendo en Melissa Mendel 12.30 streetdance
Elisance 14.00 streetdance
Dans & Musical Hier 15.30 streetdance
     
     
     
Woldpromenade (fonteintje)    
Wouter Haaksema – Samen apart 14.00 straattheater
     
De Buze    
DJ Workshops en Showcases – DJ Nelson 10.00-17.00 jeugd
     
Oosterstraat-Gasthuisstraat-Woldpromenade    
Time Machine Travellers  14.00 straattheater
Time Machine Travellers  15.00 straattheater
Time Machine Travellers  16.00 straattheater
     
Gasthuisstraat (hoek bij Odd Fellowes)     
Wouter Haaksema – Samen apart 13.00 straattheater
Wouter Haaksema – Samen apart 15.00 straattheater
Wietske Vogels – Luchtring en Huulah Hoop instuif 14.00 acrobatiek
Wietske Vogels – Luchtring en Huulah Hoop instuif 16.00 acrobatiek
     
Gasthuisstraat d’Olde Smidse    
Steenwijker Elvis 14.30 muziek
Steenwijker Elvis 15.30 muziek
     
De Laatste Eer     
Side Table Singers 12.00 muziek
Annemiek van Bussel  12.45 muziek
The Lasses  13.30 muziek
Twee Tinten Grijs 14.15 muziek
Annemiek van Bussel  15.00 muziek
The Lasses  15.45 muziek
Twee Tinten Grijs 16.30 muziek

 

Programma zaterdagavond 10 september 2022

Zaterdagavond 10 september
Programma onder voorbehoud, volg onze Facebookpagina.

    Genre
Park Rams Woerthe hek bij de ingang    
Jong Vollenhoofsch Fanfare 19.00 muziek
     
Park Rams Woerthe Villa    
Open Monumentendag (Rams Woerthe open)     
Museumhuis Rams Woerthe     
Schimmenspel Taman Indonesia    
     
Bordes villa/eetkamer Villa Rams Woerthe    
Het is een gave – Harmsen en Boom 19.30 muziek
Scala koperensemble 20.00 muziek
Het is een gave – Harmsen en Boom 20.30 muziek
Het is een gave – Harmsen en Boom 21.30 muziek
     
Parkeerplaats villa    
     
     
     
     
Veld 1     
Kate and Pasi  20.30 acrobatiek 
Kate and Pasi  21.30 acrobatiek 
     
     
Veld 2     
Circusdrome 19.30 circus
Circusdrome 20.30 circus
     
Veld 3    
Basement bigband 19.45 muziek
Vervlamd – Hirondelles 20.30 vuurshow
Vervlamd – Hirondelles 21.15 vuurshow
Vervlamd – Hirondelles 22.00 vuurshow
     
Muziekkoepel    
Djoezz 20.00 muziek
70’s Unplugged 21.30 muziek
     
Rondom hertenkamp    
Nadja/buguel Noz Marionnettes – Eaux-Fortes”,
puppets in water 
20.00 marionettentheater
Nadja/buguel Noz Marionnettes – Eaux-Fortes”,
puppets in water 
21.00 marionettentheater
Nadja/buguel Noz Marionnettes – Eaux-Fortes”,
puppets in water 
22.00 marionettentheater
Stoelenman  20.00 straattheater
Stoelenman  21.00 straattheater
Stoelenman  22.00 straattheater
Shakespeare take away – Richard 3 19.30 theaterwandeling – 12+
Shakespeare take away – Richard 3 21.15 theaterwandeling – 12+
     

 

Programma zondag 11 september 2022

Zondag 11 september 2022

Programma onder voorbehoud, volg onze Facebookpagina.

    Genre
Park Rams Woerthe – tuinkamer villa     
NNSK 13.00 saxofoon
Megan van Uffelen  14.00 harp
NNSK 15.00 saxofoon
Megan van Uffelen  16.00 harp
Museumhuis Rams Woerthe  11.00 – 16.00   
Hildo Krop Museum 11.00 – 16.00   
     
Park Rams Woerthe     
Carrousel 13.00  kind/jeugd 
     
Park Rams Woerthe – parkeerplaats villa    
Kubus-Kubus  13.00 kind/jeugd 3+
Kubus-Kubus  15.00 kind/jeugd 3+
     
Park Rams Woerthe – Muziekkoepel     
Waterbanen bouwen 13.00 kind/jeugd
Vocal @ Motion 14.00 muziek
BigBrassband Goedkoper 15.00 muziek
Soul Mosquitos 16.00 muziek
     
Park Rams Woerthe – Veld 1    
Kate and Pasi  14.00 acrobatiek 
Kate and Pasi  16.00 acrobatiek 
     
Park Rams Woerthe – Veld 2    
Davido’s circus – Circusdrome 13.00 familie
Davido’s circus – Circusdrome 15.00 familie
     
Park Rams Woerthe – Veld 3    
Moda Domo – Hirondelles 14.30 familie
Moda Domo – Hirondelles 16.00 familie
     
Park Rams Woerthe – Veld 4 (bankje)    
Shakespeare take away – Macbeth 13.00 familie
Shakespeare take away – Macbeth 14.30 familie
Shakespeare take away – Macbeth 16.00 familie
     
Park Rams Woerthe – Veld 5
(rond de villa – speeltoestel)
   
Apennoten (een kist vol liedjes) 14.00 kind/jeugd 
Apennoten (een kist vol liedjes) 16.00 kind/jeugd 
Picknick 13.00 alle leeftijden
Telefoonbedjes (workshop) 13.00 kind/jeugd 
     
Print Friendly, PDF & Email