Programma vrijdag 7 september

OPENING – Grote Kerk –
Festival Kopje Cultuur
en Kunst in de Kop om 20.00 uur
Kopje Cultuur start de opening samen met Kunst in de Kop
op vrijdagavond 7 september in Grote kerk.
Tijdens de feestelijke opening van de expositie, met als titel ‘Spanning’,
zal de “Anne Beeltje” Cultuurprijs ook uitgereikt worden,
wie o wie is de gelukkige.
Verder zal de avond vol zijn van previews wat u de komende 2 dagen
kunt gaan verwachten. Onder andere Lucie de Lange als personage
van de Historische wandeling, waar men aan kan deelnemen op zaterdag
om 13.00 en 15.00 uur,start Oosterpoort.
Ook een optreden van Elisance. Zij gaan een prachtige dans opvoeren
en zullen u inspireren met en mengelmoes van abstracte movements
en soepele klassieke bewegingen in een modern jasje,
onder leiding van Elisa Knol.Wij nodigen u van harte uit om deze avond bij te wonen.
U bent vanaf 19.00 uur van harte welkom in Grote kerk.
Tot Kopje Cultuur, de vesting op zijn Kop!

Programma zaterdag 8 september

Programma downloaden en uitprinten

Zaterdag 8 september

Programma onder voorbehoud van tijden en locaties. Houd deze pagina in de gaten of volg ons op Facebook.

LOCATIES TIJDEN
Woonzorgcentrum Nijenstede
Favorieten-matinee met Mycelium (muziek) 10.30
Dansvlinders (dans) 11.00
De Klincke
Nelson Petter
(Dj workshop enVJ)
13.00-17.00
Park Rams Woerthe Villa
Open Monumentendag Villa Rams Woerthe geopend 10.00-17.00
Rondleidingen en collectie Krop expositie ontwerpen, schetsen en afgietsels van Krop 11.00-16.00
De Laatste Eer
Twee tinten grijs (muziek) 13.00-13.30
The Lasses (muziek) 13.45-14.15
Twee tinten grijs (muziek) 14.30-15.00
Chansonsalon
Annemiek van Bussel (muziek)
15.15-15.45
The Lasses (muziek) 16.00-16.30
Chansonsalon
Annemiek van Bussel (muziek)
16.45-17.15
Bibliotheek 
Peter en de Wolf – Boomgaard Theater –  (theater) 11.00-11.45
Peter en de Wolf- Boomgaard Theater – (theater) 12.15-13.00
Rooms Katholieke Kerk
Vocal@Motion (koor) 13.30-14.00
Spirit (koor) 14.15-15.00
Christelijk Mannenkoor (koor) 15.30-16.00
Doopsgezinde Kerk
Koor Dwarsover (koor) 12.30-13.45
14.00-14.30
Gaudioso Kwartet –  Blokzijl klassiek (strijkkwartet) 14.45-15.15
Veld en Ko (muziek) 15.30-16.00
Fearless Goathunters (muziek) 16.15-17.00
Kleine Kerk
Expositie Dromen 10.00-17.00
Christelijk Gemengd koor
(koor)
13.00-13.30
Christelijk Oratorium Vereniging (koor) 13.45-14.30
Percussion Crescendo (percussie) 14.45-15.30
Sjeu (straattheater) 15.45-16.45
Grote Kerk of St. Clemenskerk
Expositie ‘ Spanning’
(Kunst in de Kop)
10.00-17.00
Stephan van Dokkum
bespeelt het kerkorgel
12.30-13.00
Christelijk Mannenkoor (koor) 13.00-13.30
Color Orkest (muziek) 14.00-14.30
Klasmo 15.00-15.30
Cantica Sacra en Brassband Crescendo (muziek) 16.00-16.45
Kerkplein
Popkoor Wannebe
(muziek)
14.00-15.00
 Scala Beeldend
(beeldende vorming)
 14.00-17.00
Stallen van Spijkervet
Poppenkast Mathilde Benak 13.30-14.00
14.30-15.00
Markt
Emmertrommelen (muziek) 12.30-13.00
Circusdrome – Maharadja, de Oosterse wijsgeer (straattheater) 13.00-17.00
Villa Verdraaid – Wietske Vogels (straattheater) 13.00-13.30
Villa Verdraaid – Wietske Vogels (straattheater) 14.35-15.00
Villa Verdraaid – Wietske Vogels (straattheater) 16.00-16.25
Woldpromenade
Willem Wonderdokter
‘medicine show’  (goochelen)
13.30-14.00
Willem Wonderdokter
‘medicine show’  (goochelen)
14.30-15.00
Willem Wonderdokter
‘medicine show’  (goochelen)
15.30-16.00
Gasthuisstraat  Koetshuis
Vertelkring Steenwijker hoed (vertellers) 15.00-16.00
Gasthuisstraat
(hoek bij Odd Fellows) 
Beste van de buren podium i.s.m. Bibliotheek
en taalpunt
Andreas Evangelou
(Grieks) (muziek)
13.30-14.15
Duo Los Mayas
(Zuid-Amerikaans) (muziek)
14.30-15.15
Groupe Bisengo 15.15-16.00
 Grupo y coro
(Spaans muziek en dans)
 16.00-16.30
Workshop flamenco dansen 16.30-17.00
Oosterpoort
(Johannes van den Kornput)
Historische wandeling
(duur ca. 75 minuten)
13.00
Historische wandeling
(duur ca. 75 minuten)
15.00
Oosterstraat
Living Statues 13.00-17.00
Smoesjes – Padvinders (straattheater) 13.00-17.00
Paardemarkt
Avanty 13.00-13.30
Melissa Mendel – Advendo 14.00-14.30
Elisa Knol Musculus/Elisance 14.30-15.00
Dans Hier – Sportschool Hier 15.00-15.30
SportInn – Sportschool SportInn 15.30-16.00

 

Programma zaterdagavond 8 september

Programma downloaden en uitprinten

Zaterdagavond 8 september
Programma onder voorbehoud van tijden en locaties. Houd deze pagina in de gaten of volg ons op Facebook.

LOCATIES TIJDEN
Park Rams Woerthe
Hek bij de ingang
Drumwings (percussie) 20.30-21.30
Voor de villa 
Jungle Bush Beaters (percussie) 19.30-20.30
Parkeerplaats villa
Vreemd Hoofd – Out of the box (kleinkunst/theater) 20.30-20.50
Vreemd Hoofd – Out of the box (kleinkunst/theater) 21.20-21.40
Vreemd Hoofd – Out of the box (kleinkunst/theater) 22.10-22.30
Bordes villa
Old Stoners (muziek) 20.30-21.00
Easy & Free (muziek) 21.15-21.45
Old Stoners (muziek) 22.00-22.30
Veld 5 (rond de
villa – speeltoestel)
De Spookjes (straattheater) 19.30-20.00
De Spookjes (straattheater) 20.30-21.00
Lichtjesparade –
lampion uitgifte
21.20
Start Lichtjesparade
met De Spookjes
21.30
Rondom hertenkamp
De Italianen (verleidelijk muzikaal straattheater) 20.00-21.00
De Italianen (verleidelijk muzikaal straattheater) 21.30-22.30
Lichtjesparade 21.30
Veld 3 (waterkant)
Generaal van den Bosch (verteller) 20.30-21.00
Generaal van den Bosch (verteller) 21.30-22.00
Veld 3
De Gillende Keukenprins (straattheater) 19.30-20.00
De Gillende Keukenprins (straattheater) 22.00-22.30
Veld 1
Tall tales acrobatics – One of these days (straattheater) 20.00-20.30
Tall tales acrobatics – One of these days (straattheater) 21.00-21.30
Veld 2 
Dolf Moed – MANN (straattheater) 19.30-20.00
Dolf Moed – MANN (straattheater) 20.30-21.00
Dolf Moed – MANN (straattheater) 21.30-22.30
Muziekkoepel
Groot Gieters Popkoor (muziek) 19.30-20.15
Basement Big Band (muziek) 20.30-21.15
Alice Springs (muziek) 21.30-22.30
Taveerne ’t Veerhuys
De Anitaaaa’s (muziek) 22.30-01.00

 

Programma zondag 9 september

Programma downloaden en uitprinten

Zondag 9 september

Programma onder voorbehoud van tijden en locaties. Houd deze pagina in de gaten of volg ons op Facebook.

 

LOCATIES TIJDEN
Park Rams Woerthe 
Voor de villa
DESPOOT (straattheater) 14.00-14.30
DESPOOT (straattheater) 15.30-16.00
Bordes villa
Frjemd Folk (muziek) 13.30-14.00
Wijncabaret (muzikaal cabaret) 14.15-14.45
Poëzie podium met Kasper Peters (poëzie) 14.45-15.15
Wijncabaret (muzikaal cabaret) 15.15-15.45
Klein Koor (muziek) 15.45-16.15
Wijncabaret (muzikaal cabaret) 16.15-16.45
Parkeerplaats villa
Het Danskwartier (dans) 13.30
Het Danskwartier (dans) 14.30
Veld 5 (rond de villa – speeltoestel)
Picknick 13.00-17.00
Bezano Art – Karikaturist Bezano (straattheater) 14.00-17.00
Bezano Art – Karikaturist Bezano workshop 14.00-17.00
Bezano Art – Karikaturist Bezano (straattheater) 14.00-17.00
Veld 4 (bankje)
Circusdrome – Morna, het meisje in de vissenkom (straattheater) 13.00-17.00
Parkvijver
Waterballen 13.00-16.30
Bankje bij de vijver
Vertelkring Steenwijker hoed (vertellers) 15.00-16.00
Veld 5
(naast het hertenkamp)
Virtuele tattooshop (straattheater) 13.00-17.00
Veld 3
Tall tales acrobatics – Turbulentie (straattheater) 14.00-14.30
Tall tales acrobatics – Turbulentie (straattheater) 15.00-15.30
Tall tales acrobatics – Turbulentie (straattheater) 16.00-16.30
Veld 3 (waterkant)
Theatergroep Op Woensdag (toneel) 14.30-15.00
Theatergroep Op Woensdag (toneel) 15.30-16.00
Veld 1
Sweet Chefs – Pret op recept (straattheater) 13.30-14.00
Sweet Chefs – Pret op recept (straattheater) 14.30-15.00
Sweet Chefs – Pret op recept (straattheater) 16.00-16.30
Veld 2
Dolf Moed – het avontuur
aan zee (straattheater)
14.00-14.30
Dolf Moed – het avontuur
aan zee (straattheater)
15.00-15.30
Dolf Moed – het avontuur
aan zee (straattheater)
16.30-17.00
Muziekkoepel
Vocalinde (muziek) 14.00-14.30
Les Miezerabullus (muziek) 15.00-15.30
Later als je Big Band (muziek) – Grande Finale 16.00-17.30
Grote Kerk
Expositie Spanning
Kunst in de Kop
13.00 – 17.00